На Львівщині стартує проєкт «Терапія мандрами»

logo


На Львівщині для захисників, захисниць та членів їхніх сімей стартує проєкт «Терапія мандрами», завдяки якому організовують дозвілля та емоційне розвантаження для воїнів, які перебувають на реабілітації чи ротації у Львівській області.

Про це повідомляє Управління туризму та курортів Львівської ОВА.

Перший захід відбудеться у
четвер 23 травня. Військовослужбовці помандрують у село Яструбичі до туристично-культурного центру «Гніздо Яструба», де відбуватиметься патріотичний квест «Шляхами повстанців», заснований на реальних подіях 1942 року.

«Минулого року ми провели три сходження для захисників на найвищі вершини Львівщини та отримали позитивний зворотній зв’язок, тому цього року розширюємо формат проєкту, де впродовж літнього туристичного сезону у
нас будуть активності: кінні прогулянки, сходження на гірські вершини, сплави та культурно – пізнавальні екскурсії», – розповідає керівник управління туризму та курортів Львівської ОВА Тарас Лозинський.

Всі активності для військовослужбовців та членів їх сімей є безкоштовними та включають трансфер, харчування, вхідні квитки, екскурсії, оренду спорядження та програми на локаціях.

«Такі проєкти є важливими для морально – психологічного стану
військовослужбовців. Кожен виконує завдання на своїх рівнях, багато військових після поранень і їм складно адаптуватись. Тому такі туристичні мандрівки важливі для нашої перемоги, щоб військові бачили, яка багата наша країна з прекрасною природою та чудовими людьми», – зазначив старший солдат 24 ОМБр імені короля Данила Андрій Вітрів.

Військовослужбовців залучатимуть із реабілітаційних центрів та з допомогою крісла джульєтка підніматимуть в гори, тим самим
підтверджуючи тезу, що гори доступні для кожного. Одним із таких центрів буде NextStep Ukraine із яким управління підписало меморандум. Центр надає реабілітацію для військових, які мають нейротравми, опорно рухового апарату, а також інсультів та інших травм.

«Співпраця із управлінням туризму надзвичайно важлива для нас. Ми зацікавлені, щоб окрім фізичної реабілітації, військові, які перебувають на території Львівщини мали змогу побачити її красу. Такі ініціативи – це вогник
надії та радості для наших військових», – прокоментувала керівниця реабілітаційного центру NextStep Ukraine Каріна Машталір.