На Львівщині судили чоловіка, якого з вулиці забрали до ТЦК: відмовився від мобілізації, бо “не військовий”

logo


На суді чоловік підтвердив, що не хоче служити в армії.

У Львівській області до 3 років позбавлення волі засудили чоловіка, який відмовився від мобілізації, бо “він не військовий”. 

Про це йдеться у вироку Стрийського міськрайонного суду Львівської області. 

За даними суду, чоловік
5 червня 2023 року пройшов ВЛК, яка визнала його придатним до служби в армії. Він отримав повістку та повинен був наступного дня прийти до військкомату, проте житель Львівщини ухилився від служби в армії. 

На суді чоловік провину визнав. Він пояснив, що 5 червня перебував на вул. Сковороди у м. Стрий. Біля нього зупинився бус, його забрали в машину і відвезли до Стрийського ТЦК для уточнення даних. Його визнали придатним до
служби в армії та вручили йому повістку, проте чоловік ухилився від мобілізації. Житель Стрия додав, що він хотів оскаржувати рішення ВЛК, проте і досі цього не зробив. На суді чоловік наголосив, що “він відмовляється від призову, оскільки не військовий, не вміє і не бажає воювати”. 

Суд визнав чоловіка винним за 336 КК України та засудив до 3 років позбавлення волі. 

Вирок суду / © Єдиний державний реєстр судових рішень

Вирок суду / Фото: Єдиний державний реєстр судових рішень

Нагадаємо, на Закарпатті
чоловік письмово відмовився від мобілізації.

Читайте також:

“Ми – у точці катастрофи: комбат про обов’язок воювати кожного чоловікаНа Львівщині з матюками і погрозами вручили повістку священнику: новий скандал із ТЦКДанілов про мобілізацію: “На засіданні Ставки крапки будуть поставлені”