На Львівщині триває ремонт мостів на автомобільній дорозі О141901 Турка – Лопушанка

logo


Роботи виконуються в межах капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О141901 Турка – Лопушанка на ділянці км 4+100 – км 11+000.

Про це
пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОВА.

Станом на сьогодні завершуємо ремонт чотирьох мостів на яких виконано комплекс робіт з влаштування накладних та перехідних плит, заходів з водовідведення, влаштовано тротуари, бар’єрне та перильне огородження на проїзній частині влаштовано двошарове асфальтобетонне покриття.

«Також на двох мостах ведуться роботи з влаштування металевої гофрованої конструкції. Всі роботи з ремонту цих шести мостів плануємо завершити до листопада 2024
року», – повідомляє директор департаменту дорожнього господарства Львівської ОВА Орест Шуліковський.

Нагадаємо, що ремонт автомобільної дороги місцевого значення О141901 Турка – Лопушанка на ділянці км 4+100 – км 11+000 розпочали у 2021 році. Тоді провели ремонт проїзної частини протяжність 6,1 км між населеними пунктами м.Турка – с.Вовче.

У 2024 році роботи виконуються за рахунок перехідного залишку Державного дорожнього фонду. Це субвенція спеціального фонду державного бюджету, яка може буди використана тільки на ремонт доріг місцевого значення.