На Львівщині триває виплата компенсації власникам житла: деталі

logo


м. Львів, вул. Академіка Лазаренка, 1а

Повернутися на головнуСтрічка новин

На Львівщині триває виплата компенсації власникам житла: деталі

На Львівщині триває виплата компенсації власникам житла: деталі В приватному житловому секторі Львівщини у травні 2024 року розмістили 7320 внутрішньо переміщених особи.

Про
це повідомляє пресслужба  ЛОДА. 

Так, департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА подали заявку на фінансування компенсації витрат за розміщення (перебування) ВПО у травні 2024 року на суму 3 311 464 грн.

Нагадаємо, що на Львівщині у квітні 2024 року в приватному житловому секторі розмістили 7436 внутрішньо
переміщених осіб. Загальний обсяг компенсації власникам житлових приміщень приватного житлового фонду, які безоплатно розміщували в цих приміщеннях внутрішньо переміщених осіб, за квітень 2024 року склав 3 267 670 гривень.

«Варто зазначити, що власникам житла, які прийняли внутрішньо переміщених осіб, для отримання компенсації, необхідно надавати правильно заповнені дані до органів місцевого самоврядування, адже це скоротить час необхідний для отримання зазначеної компенсації», – наголосив
директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА Богдан Кейван.

Card image cap

Card image cap