На Львівщині тривають перевірки магазинів

logo


Внутрішньо переміщені особи можуть отримати 20 тисяч гривень, але невсі / Фото: pixabay.com

Фактичні перевірки підтверджують порушення окремими суб’єктами господарювання Закону про РРО та трудового законодавства

Головне управління ДПС у Львівській області нагадує, що з жовтня минулого року набули чинності зміни до законодавства, які передбачають застосування фінансових санкцій до суб’єктів господарювання, що здійснюють розрахункові операції без застосуванняреєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО.

Про це пише Четверта студія з посиланням на ДФС Львівщини.

Крім цього, значною частиною було скасовано мораторій на проведення  перевірок.

Зокрема, під час нещодавньої фактичної перевірки суб’єкта господарювання, який здійснював діяльність у сфері транспорту та кур’єрської діяльності, працівниками відділу фактичних перевірок управління податковогоаудиту ДПС у Львівській області було встановлено факт проведення розрахункової операції без застосування реєстратора розрахункових операцій, а також зафіксовано використання праці найманої особи без укладення трудового договору.

Матеріали перевірки про допуск працівника до роботи всупереч нормам законодавства скеровано для вжиття відповідних заходів у Західне між регіональне управління Державної служби з питань праці.

Головне управління ДПС у Львівській області наголошує нанеобхідності дотримання суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків при продажу товарів чи послуг та належного оформлення трудових відносин із найманими працівниками.

Коментарі