На Львівщині вчителька підробила дані про учнів, щоб не закрили сільську школу

logo


На Львівщині вчителька підробила дані про учнів, щоб не закрили сільську школу

Суд на Львівщині визнав винною ушахрайстві вчительку, яка, працюючи виконуючою обов’язки завідувача філії закладу освіти, підробляла дані про кількість учнів, щоб сільську школу не закрили. Суд призначив їй рік обмеження волі з позбавленням права працювати у закладах освіти на керівних посадах один рік, та звільнив її від обмеження волі з річним іспитовим терміном.

Про цепише Zaxid.Net.

Як вказано у вироку суду, який винесли наприкінці січня 2024 року, вчителька вносила неправдиву інформацію до графіку відвідування школи учнями 1 – 3 класів, табелів обліку робочого часу та класного журналу 1 класу. Зокрема, вчителька вносила дані про відвідуванняшколи (з вересня 2022 року по квітень 2023 року) дитиною, яка навчається у Івано-Франківській області.

Також обвинувачена подавала відділу освіти табелі харчування учнів, табелі обліку робочого часу, які містили неправдиву інформацію. На підставі підроблених документів, вчителю початкових класів нарахували 70,8 тис. грн зарплати.

Щодо жінки порушили кримінальні справи через службове підробленні та шахрайство. Вона визнала свою провину та розповіла, що длязбереження роботи навчального закладу їй бракувало однієї учениці. Напередодні навчального року вчителька домовилась з жінкою, чия дитина мала йти до першого класу, щоб вона навчалась у їхній школі. Однак у вересні 2022 року дівчинка не прийшла до школи і протягом навчального року її не відвідувала, але, згідно з документами, вона навчалась у них. Таким чином школа пропрацювала ще один навчальний рік, наразі школу закрили, а діти навчаються у сусідньому селі. 

Читайтетакож: Звільнення Залужного знаменує новий етап у війні, де важливо не помилитися – The Economist

Обвинувачена заявила, що шкодує про свій вчинок та відшкодувала завдану шкоду.

Жінку визнали винною у кримінальних правопорушеннях. Суд призначив їй рік обмеження волі зпозбавленням права працювати у закладах освіти на керівних посадах один рік, але її звільнили від обмеження волі з річним іспитовим терміном.