На Львівщині відбулася конференція «Міст Культур»

logo


Захід присвятили обговоренню культурної співпраці та гуманітарної допомоги між Польщею та Україною.

У Львові провели конференцію «Міст Культур: Польсько-Українська Транскордонна Конференція з Культурної Співпраці та Гуманітарної Допомоги». Участь у заході взяли представники урядових делегацій обох країн, установ сфери культури та волонтерських ігуманітарних організацій України, Польщі, Ізраїлю та Шотландії.

Перед початком конференції польська делегація передала вогонь Солідарності. У другу річницю дня вторгнення рф цей вогонь засвітили у багатьох польських містах на знак підтримки України. Також присутні вшанували загиблих Героїв хвилиною мовчання.

Під час заходу визначили труднощі щодо пошуку та перевезення гуманітарної допомоги до України, а також обговорили методи вирішення цих проблем.

«Незважаючи на тимчасовіскладнощі, я переконаний, що всі обговорені питання, ми зможемо успішно реалізувати. Дякуємо партнерам за розуміння проблематики та готовність допомагати у налагодженні роботи волонтерів та логістики. Ця свічка слугує символом спільної пам’яті та роботи українських та польських волонтерів» – зазначив керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень.

Співорганізаторами заходу стали українські, польські та американські благодійники – ГО «Нескорені», Фонд Фольковіско та Фонд Костюшко.

«Завдякицій зустрічі ми всі разом зробили вклад в зміцненні культурної та гуманітарної співпраці України та Польщі. Нам потрібно продовжувати нашу спільну працю, щоб вистояти та перемогти», – підсумував засновник ГО «Нескорені» Олександр Лабецький.