На Львівщині відзначили талановитих дітей

logo


У Львові відбулася урочиста церемонія нагородження лауреатів обласної дитячої мистецької премії «Талановита Львівщина».

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу облради.
Молодих талановитих учнів, колективи та викладачів мистецьких навчальних закладів Львівщини привітали та
нагородили заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод та начальник ОВА Максим Козицький.

Цьогорічними лауреатами стали 4 колективи та 14 учнів з мистецьких шкіл Львова, Оброшино, Рави-Руської, Миколаєва, Стрия, Радехова, Лисятич, Трускавця.

«Талановиті, освічені, мудрі і світлі діти — це наше майбутнє. А саме на майбутнє замахнувся наш ворог. Саме його намагається знищити в Україні росія впродовж століть. І саме тому ми на Львівщині від 2016 року системно за кошти
обласного бюджету підтримуємо обдаровану мистецьку молодь у конкурсі “Талановита Львівщина”.

Вкладати у таланти, у розвиток дітей – завжди для мене було і буде пріоритетом. Тому що я хочу, щоб всі ви вірили в себе, щоб розвивали свої таланти, перемагали і надалі на всеукраїнських та міжнародних конкурсах, щоб Україна звучала вашими голосами, щоб Україну бачили у вас.

Дякую Вам за вашу потужну творчу енергію, за ваше світло і духовну силу, які заражають, надихають і додають сили
нам, дорослим.

Дякую всім викладачам і вчителям, які вкладаю у вас душу, які навчають, передають всі свої знання, виховують і переживають за вас, може більше, ніж батьки, на різних конкурсах.

Дякую батькам та навчальним закладам, які також привнесли свій вклад у ваші перемоги на різних конкурсах», – зазначив під час вітального слова Юрій Холод.

Обласна дитяча мистецька премія «Талановита Львівщина» заснована у 2016 році для відзначення відмінних творчих здобутків учнів
мистецьких навчальних закладів Львівської області з метою активізації їх творчої діяльності.

Премія присуджується учням мистецьких навчальних закладів та учасникам дитячих творчих колективів мистецьких шкіл Львівської області за високі досягнення у мистецькій майстерності, перемогу у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах.

Від початку заснування премії нагороджено 53 учнів та 17 колективів з різних куточків Львівської області.

Також, відзнакою «Викладач року» та
грошовою винагородою відзначаються керівники колективів та викладачі, учні яких стали лауреатами обласної дитячої мистецької премії.

З обласного бюджету в межах Програми розвитку культури Львівщини цьогоріч для нагородження премією виділено 300 тис. грн.