На Львівщині впродовж ночі шукали у лісі заблукалу дитину

logo


На Львівщині впродовж ночі у лісі шукали заблукалу дитину

На Золочівщині впродовж ночі у лісовому масиві шукали 11-річну дитину, яка заблукала.

На Львівщині впродовж ночі у лісі шукали заблукалу дитину

Про це
повідомляє Головне управління ДСНС Львівщини.

Випадок трапився у селі Боратин. Про те, що у лісі заблукала 11-річна дівчинка, рятувальникам повідомили 20 вересня о 02:54 .

“19 вересня близько 18:00 дівчинка вийшла з дому. Згодом, дитина зателефонувала батькам, що заблукала в лісі, що знаходиться поблизу їх села. Після цього телефонний
зв’язок з дитиною обірвався. Стурбовані батьки намагались спочатку, самостійно розшукати доньку, але коли зрозуміли що їхня спроба марна, звернулись про допомогу до екстрених служб“, — йдеться у повідомленні.

Зона пошуків була розбита на квадрати, які обстежували пошуково-рятувальні групи. В одній з груп працювала пошукова собака Джин. Також, для пошуків використали безпілотник. Дитину шукали працівники поліції, лісового господарства, рятувальники та місцеві мешканці.

“Під
ранок, дитина, змогла знову вийти на зв’язок. Це допомогло зорієнтувати фахівців в якому квадраті шукати. Телефон дитини був майже розряджений. Тож, найближча пошукова група була направлена до орієнтовного місця знаходження дівчинки”, — розповіли рятувальники.

Використовуючи звукові та світлові сигнали спецавтомобіля рятувальників, дитину вдалося знайти. Медичної допомоги дівчинка не потребувала.