На Львівщині встановили світовий рекорд, який об’єднав дітей з п’яти континентів

logo


У Новояворівську на Львівщині проєкт «Дитячі долоньки – за мир!» обʼєднав дітей з 25 країн – вони залишили понад вісім тисяч відбитків на банерах та встановили світовий рекорд.

Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Неймовірна кількість дитячих долоньок, дітей, любові та тепла сьогодні на події. Тому нагороджується ГО «Всесвіт з Україною» та ГО «Молода Галичина» за встановлення світового рекорду з кількості дитячих долоньок – 8120 і кількості країн світу – 25», –
зазначила представниця книги «Світові рекорди Гіннеса».

Акція на Львівщині об’єднала дітей з п’яти континентів / Фото: Людмила Гринюк, Укрінформ
За словами ініціаторки рекорду, керівниці ГО «Всесвіт з Україною»
Світлани Мерзлової, проєкт «Дитячі долоньки – за мир» об’єднав увесь світ. За три тижні до ініціативи долучилися діти на п’яти континентах, зокрема з Ізраїлю, Канади, Великої Британії, США, Австралії, Нової Зеландії, Польщі, Болгарії Кенії.

«Коли про цей проєкт-марафон дізналися громадські організації України, почали дзвонити, писати, мовляв, що ми теж хочемо взяти участь. Так до нас доєднувалися територіальні громади та вимушені переселенці з різних областей. Наприклад, «ЯМаріутоль»
зібрав з дитячих долоньок 25 метрове полотно зі усіх регіонів, де є маріупольці. Ще й сьогодні телефонують зі США, Канади, Франції, що хочуть приєднатися. Деякі країни не змогли передати свої «долоньки» через складнощі доставки… Наш проєкт навіть після встановлення рекорду триває. А восени ці панно з відбитками дитячих долоньок, які зібрали по всьому світові заради миру, виставлять у Європарламенті», – розповіла Мерзлова.

Щоб представити усі 80 полотен з долоньками, зібралися сотні вихованців дитячих колективів, які займаються у Новояворівському Палаці культури «Kристал». 250 діток організували масовий танцювальний флешмоб, а після оголошення світового рекорду відбувся святковий концерт з нагоди Дня захисту дітей.

Читайте також:
Новий рекорд України: на Прикарпатті 225 хлопців і чоловіків станцювали великодній «Сербен»

«Трішки нас налякала злива, але попри це, прийшло дуже багато людей. Важливо, що плакати з долоньками не змокли, бо впродовж трьох тижнів була копітка робота: вони постійно надходили з закордону і з України, ми це
фіксували в гугл-документі Книги рекордів Гіннеса. Але, окрім рекорду, дуже хотіли зробити свято для дітей, тому склали цікаву програму та організували концерт, в якому взяли участь 11 колективів», – розповіла співорганізатора проєкту «Дитячі долоньки – за мир!», керівниця ГО «Молода Галичина» Наталія Коваль.

Як повідомляв Укрінформ, у Львові
створили безпілотник-рекордсмен з капкейків. З 800 жовто-блакитних кексів діти склали БПЛА із розмахом крил п’ять метрів, встановивши новий національний рекорд.