На Львівській площі відбудеться презентація проекту оновленого скверу

logo
na_lvivskij_plowi_vidbudetsja_prezentacija_proektu_onovlenogo_skveru.jpg


Власник кафе Dragee у сквері на площі розповість про проект оновлення скверу, реконструкцію свого закладу та пам’ятник, які з’явиться на площі.

У четвер, 4 серпня, о 19:00 відбудеться презентація проекту новоленого скверу на Львівській площі. Ескізний проект розробляла архітектурна студія 2b Group під керівництвом Слави Балбека. Фінансується оновлення зеленої зони виключно з приватних коштів: проектні роботи оплатив власник Dragee, а благоустрій робиться за сприяння Благодійного фонду «Майбутній Київ». Окрім Слави Балбека, до робіт можуть долучитись також дизайнери з «Агентів змін»: зараз з ними ведуться переговори щодо розробки навігаційних вказівників та інформаційних стендів у сквері.

Ремонт-скверу-poster-2-2

За проектом, у зеленій зоні мають покласти нову плитку великого розміру замість стандартних київських бетонних «цеглин». У центрі скверу замість клумби, яку лагідно називають «салатницею», засіють газон та прокладуть доріжки шириною півтора метри. Такі самі доріжки з’являться на витоптаних ділянках скверу, якими, очевидно, пересуваються пішоходи. У проекті також обіцяють збільшити загальну площу зелених насаджень приблизно на 250 квадратних метрів за рахунок зменшення заасфальтованої частини скверу навпроти супермаркету Billa. Там зроблять невеликий променад з місцями для відпочинку.

На презентації організатор всього проекту та власник Dragee розповість деталі робіт, які провдитимуться на території скверу, а також відповість на запитання усіх зацікавлених киян.

Спікер: Павло Морозов

Модератор зустрічі: Вадим Денисенко

Детальніше про історію проекту оновлення скверу читайте у нашій статті.

Місце: Кафе Dragee

Адреса: Сквер на Львівській площі

Дата: 4 серпня 2016 року

Час: 19:00


А поділитися?Вам має сподобатись...