На Львівщині 13-тисячний райцентр та чотири довколишні села залишилися без води

logo


4 вересня районний центр Яворів на Львівщині із понад 13 тисячами мешканців та ще чотири довколишні села району залишилися без централізованого водопостачання. Причиною є знеструмлення водонасосної станції у смт. Шкло Яворівського району.

Як інформує департамент з питань цивільного захисту ЛОДА, насосна станція залишилась без електропостачання через пошкодження на високовольтній лінії 35кВ близько 23:30.

Відтак тимчасово без води залишилися районний центр Яворів, в якому мешкає понад 13 тисяч людей, селище Шкло (5800 мешканців), села Терновиця, Бердихів, Чолгині.

У прес-службі «Львівобленерго» уточнили, що лінія знеструмлена внаслідок грози.

«Та лінія частково належить «Львівобленерго», а частково ‒ Яворівській КЕЧ. Наші працівники свою частину обійшли і жодних пошкоджень не виявили. Фахівці Яворівської КЕЧ пообіцяли до кінця дня обстежити свою ділянку і полагодити пошкодження», ‒ розповіли ZAXID.NET у прес-службі «Львівобленерго».

У МКП «Яворіввода» ZAXID.NET підтвердили, що води немає у цілому місті і довколишніх селах. Насосна станція не має резервного живлення. Поломки обіцяють полагодити до кінця дня.