На Львівщині 4-річну дівчинку госпіталізували через побої матері

logo


У селі Тухолька Сколівського району рідна мати до гематом і синців побила свою 4-річну доньку. Маленьку Каріну із численними травмами госпіталізували у лікарню. Про це ZAXID.NET повідомила речниця Нацполіції Львівщини Іванна Кутнів.

Минулого тижня, 5 грудня, у Сколівське відділення поліції звернулась тітка потерпілої, яка повідомила, що її племінницю систематично б’є рідна мати. Наступного дня, 6 грудня, правоохоронці, представники служби у справах дітей та сільський голова Тухольки навідались за місцем проживання дитини.

Під час огляду на тілі дитини виявили травми. Окрім цього, зі слів співробітників служби у справах дітей, на момент візиту Каріна була недоглянутою та у брудному одязі.

«Синці та гематоми на тілі малої мати пояснила тим, що Каріна дуже активна дитина і часто травмується. На запитання, чи мама б’є її, дівчинка відповідала нечітко. Тоді викликали місцевого фельдшера. Після огляду прийняли рішення вилучити дитину у матері і госпіталізувати у Сколівську районну лікарню. Їхати із дитиною у лікарню мати відмовилась», — розповіла ZAXID.NET Олена Урей, головна спеціалістка служби у справах дітей Сколівської РДА.

Усі фото Ігоря Зінкевича

За інформацією Нацполіції, матір’ю 4-річної Каріни є 46-річна мешканка села Тухолька. Окрім доньки, вона виховує ще 6-річного сина. Жінка зареєстрована як мати-одиначка. Із дітьми вона проживає у будинку на дві сім’ї. В іншій частині будинку живуть родичі, які і повідомили поліцію про жорстоке ставлення жінки до дитини. Батько Каріни — раніше судимий за несплату аліментів, з дітьми не проживає.

З її слів, зараз Каріна перебуває на обстеженні у Сколівській центральній районній лікарні і почуває себе добре. Наразі вирішується питання про позбавлення матір батьківських прав. Проти матері дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст. 166 КК за злісне невиконання обов’язків із догляду за дитиною.