На Львівщині амністували атовця, який покинув свою частину

logo
154736_na_lvivwini_amnistuvali_atovcja_jakij_pok.jpeg


03.12.2017, 11:11

дезертир, участник АТО, ЯворовЯворівський районний суд Львівської області амністував учасника бойових дій в зоні АТО, який покинув свою частину. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Військовослужбовець служив у військовій частині – польова пошта В 4680 за мобілізацією. 21 липня 2015 без дозволу командування він залишив розташування військової частини, що знаходилася у м. Яворів, та перебував вдома по 2 березня 2016 року.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 407 КК України, визнав повністю, щиро розкаявся та пояснив, що службу залишив у звязку із сімейними обставинами. У вчиненому розкаювався, просив суворо не карати та застосувати до нього  Закон України “Про амністію у 2016 році”.

Обираючи обвинуваченому покарання, суд врахував, що чоловік брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, є учасником бойових дій. Тому ухвалив визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.407 КК України, та призначити йому покарання у виді 3 років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання на підставі статті 2 Закону України “Про амністію у 2016 році”.

На Львовщине амнистировали участника АТО, который покинул часть

Яворовский районный суд Львовской области амнистировал участника боевых действий в зоне АТО, который покинул свою часть. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/69839915

Военнослужащий служил в воинской части – полевая почта В 4680 по мобилизации. 21 июля 2015 года без разрешения командования он покинул расположение воинской части, находившейся в г. Яворов, и находился дома по 2 марта 2016 года.

В судебном заседании обвиняемый вину в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.4 ст. 407 УК Украины, признал полностью, чистосердечно раскаялся и пояснил, что службу оставил в связи с семейными обстоятельствами. В содеянном раскаивался, просил строго не наказывать и применить к нему Закон Украины “Об амнистии в 2016 году”.

Выбирая обвиняемому наказание, суд учел, что человек принимал участие в антитеррористической операции на территории Донецкой и Луганской областей, является участником боевых действий. Поэтому постановил признать виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст.407 УК Украины и назначить ему наказание в виде 3 лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания на основании статьи 2 Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.


А поділитися?