На Львівщині амністували підприємця, який вбив на полюванні свого батька

logo
149845_na_lvivwini_amnistuvali_pidpriemcja_jakij.jpeg


13.11.2017, 14:57

амнистия, убил отца, охота, кабанНа Львівщині амністували чоловіка, який, полюючи на кабана, вбив свого ж батька. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Трагедія трапилася 9 липня 2017 року у Стрийському районі. Близько 23:45 підприємець вийшов вбити кабана, який знищував їхні посіви у полі на території Станківської сільської ради Стрийського району Львівської області, за межами населеного пункту. Зробивши постріл на звук шарудіння, він влучив у шию батька, який знаходився на відстані 50 метрів від нього. Чоловік помер на місці події.

В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 119 КК України, визнав повністю.

Стрийський міськрайонний суд Львівської області врахував, що підприємець мав на утриманні двох малолітніх детей, а також прохання жінки загиблого та матері обвинувачуваного суворо його не карати. Тому засудив визнати винним та призначити покарання за ч. 1 ст. 119 КК України у виді трьох років позбавлення волі. Проте звільнив від відбування покарання на підставі Закону України “Про амністію у 2016 році”.

На Львовщине амнистировали человека, который, охотясь на кабана, убил своего же отца. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Трагедия произошла 9 июля 2017 года в Стрыйском районе. Около 23:45 предприниматель вышел убить кабана, который уничтожал их посевы в поле на территории Станковского сельского совета Стрыйского района Львовской области, за пределами населенного пункта. Сделав выстрел на звук шорох, он попал в шею отца, который находился на расстоянии 50 метров от него. Мужчина скончался на месте происшествия.

В судебном заседании обвиняемый свою вину в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 119 УК Украины, признал полностью.

Стрыйский городской суд Львовской области учел, что предприниматель имел на иждивении двух малолетних детей, а также просьбу жены погибшего и матери обвиняемого строго его не наказывать. Поэтому приговорил признать виновным и назначить наказание по ч. 1 ст. 119 УК Украины в виде трех лет лишения свободы. Однако освободил от отбывания наказания на основании Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.


А поділитися?