На Львівщині амністували ветеринара, який підробляв документи

logo


Суд амністував епізоотолога Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, якого викрили на підробці документів. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах справи, впродовж 2015-2016 років ветеринар, працюючи на посаді лікаря ветеринарної медицини Радехівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, вчинив службове підроблення, а саме видав свідоцтва про проведення ветеринарного огляду корів та биків, які транспортувалися для забою з ферм Радехівського району до підприємств Рівненської та Чернівецької областей. У документах зазначалось, що тварини клінічно здорові та підлягають відправленню, при цьому достовірно знаючи, що вищевказані особи великої рогатої худоби для забою не відправляли.

Обвинувачений в судовому засіданні свою вину у скоєнні інкримінованого йому злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України визнав у повному обсязі, щиро розкаявся та просив застосувати до ньго Закон України “Про амністію у 2016 році”, покликаючись на те, що він являється особою, яка досягла пенсійного віку.

Кам’янка-Бузький районний суд визнав ветеринара винуватим у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та призначив покарання у виді штрафу у 150 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 2550 грн. Проте звільнив від відбування призначеного покарання на підставі Закону України “Про амністію у 2016 році”.

Суд амнистировал эпизоотологов Радеховской районной государственной больницы ветеринарной медицины, которого уличили в подделке документов. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах дела, в течение 2015-2016 годов ветеринар, работая в должности врача ветеринарной медицины Радеховской районной государственной больницы ветеринарной медицины, совершил служебный подлог, а именно выдал свидетельства о проведении ветеринарного осмотра коров и быков, которые транспортировались для убоя с ферм Радеховского района к предприятиям Ровенской и Черновицкой областей. В документах отмечалось, что животные клинически здоровы и подлежат отправке, при этом достоверно зная, что вышеуказанные лица крупного рогатого скота для убоя НЕ отправляли.

Обвиняемый в судебном заседании свою вину в совершении инкриминируемого ему преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 366 УК Украины признал в полном объеме, искренне раскаялся и просил применить к ньго Закон Украины “Об амнистии в 2016 году”, ссылаясь на то, что он является лицом, достигшим пенсионного возраста.

Каменка-Бугский районный суд признал ветеринара виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 1 ст. 366 УК Украины, и назначил наказание в виде штрафа в 150 необлагаемых минимумов доходов граждан, что составляет 2550 грн. Однако освободил от отбывания назначенного наказания на основании Закона Украины “Об амнистии в 2016 году”.