На Львівщині амністували водія, через якого постраждала дитина

logo
155136_na_lvivwini_amnistuvali_vodija_cherez_jak.jpeg


04.12.2017, 17:57

суд, амнистия, ДТПНа Львівщині амністували водія, який на автомобілі Fiat Dukato зіткнувся із Volkswagen Passat, через що загинула жінка та постраждала дитина. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

ДТП сталася 8 липня 2017 року приблизно о 21:40. Керуючи автомобілем марки Fiat Dukato, рухаючись ним по автодорозі Львів-Самбір-Ужгород у напрямку до м. Ужгород, при проїзді ділянки між м. Самбір та с. Стрілковичі Самбірського району Львівської області, чоловік не дотримався безпечної швидкості та бокового інтервалу, виїхав на смугу зустрічного руху, де зіткнувся із зустрічним автомобілем марки Volkswagen Passat, який на той момент мав перевагу у русі. В результаті ДТП жінка-пасажир Volkswagen Passat від отриманих травм померла на місці події, водій отримав тяжкі тілесні ушкодження, а дитина – середньої тяжкості тілесні ушкодження.

Під час судового розгляду обвинувачений повністю визнав свою вину, щиро розкаявся та просив застосувати до нього Закон України “Про амністію у 2016 році”.

Обираючи покарання, Самбірський міськрайонний суд врахував, що обвинувачений активно сприяв розкриттю злочину та має на утриманні трьох малолітніх дітей. Тому засудив визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 286 КК України, та призначити покарання – позбавлення волі на строк чотири роки з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік. Проте звільнив від відбування покарання на підставі акту амністії.

На Львовщине амнистировали водителя, который на автомобиле Fiat Dukato столкнулся с Volkswagen Passat, из-за чего погибла женщина и получил травмы ребенок. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

ДТП произошло 8 июля 2017 года примерно в 21:40. Управляя автомобилем марки Fiat Dukato, двигаясь по автодороге Львов-Самбор-Ужгород в направлении г. Ужгород, при проезде участка между г. Самбор и с. Стрелковичи Самборского района Львовской области, водитель не придерживался безопасной скорости и бокового интервала, выехал на полосу встречного движения, где столкнулся со встречным автомобилем марки Volkswagen Passat, который на тот момент имел преимущество в движении. В результате ДТП женщина-пассажир Volkswagen Passat от полученных травм скончалась на месте происшествия, водитель получил тяжелые телесные повреждения, а ребенок – средней тяжести телесные повреждения.

Во время судебного разбирательства обвиняемый полностью признал свою вину, искренне раскаялся и просил применить к нему Закон Украины “Об амнистии в 2016 году”.

Выбирая наказания, Самборский горрайонный суд учел, что обвиняемый активно способствовал раскрытию преступления и имеет на иждивении трех малолетних детей. Поэтому приговорил признать виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 286 УК Украины, и назначить наказание – лишение свободы на четыре года с лишением права управления транспортными средствами на срок один год. Однако освободил от отбывания наказания на основании акта амнистии.


А поділитися?Вам має сподобатись...