На Львівщині багатодітна родина залишилася без житла

logo
155963_na_lvivwini_bagatoditna_rodina_zalishilas.jpeg


У ніч на четвер, 7 грудня, у селі Мурованому загорівся будинок, у якому мешкала багатодітна родина. Полум’я швидко поширилося, рятуватися через двері вже було неможливо і мати витягала своїх дітей через вікно. Пожежа повністю знищила будинок.

Вночі сусідка прихистила у своїй однокімнатній квартирі десятьох людей. Будинок, у якому проживала мама-героїня з п’ятьма дітьми та чотирма онуками, загорівся опівночі. Пожежники підозрюють причина займання – стара проводка.

Жінка криком почала будити дітей. Коли будинок вже палав у ньому залишались восьмимісячне маля, дворічна дівчинка та хлопчик дев’яти років, вони спали на другому поверсі, тож вийти через двері не встигли. Наталія, матір дітей, пригадує: «Я вилетіла через той вогонь, дочка вилетіла, і я вже з вікна брала дочку з внучкою витягувала, голих і босих».

На першому поверсі все вигоріло, другий поверх, де щойно закінчили ремонт, увесь чорний. А в подвір’ї навіть пес закіптявів після пожежі. У сільській раді кажуть, що спробують допомогти. Багатодітній родині вже почали шукати тимчасове житло.

Секретар сільської ради Лариса Волошин зазначила: «Можливо нам вдасться домовитися із власником квартири чи будинку, є в нас на приміті один будинок в Мурованому. Ну платили б тільки за те, що споживають, але я думаю, нам вдасться домовитися з людьми, аби з них квартплату не брали, тому що їм треба думати про відбудову власного житла».

Тим часом, де сьогодні ночуватиме багатодітна родина ще не знають. На номер картки доньки можна переказувати кошти, аби допомогти сім’ї відбудувати житло.

Номер картки ПриватБанку:4149 4978 0364 7199Загороднюк Іоланта


А поділитися?