На Львівщині батьки просять допомогти поставити на ноги трирічного сина

logo


5726d83a7aff04c3c4484935ed0c44fd3224d438 sm«Нашому синові 2 роки і 9 місяців. Ми з нетерпінням чекали його появи на світ і навіть не уявляли, що нас чекає. Пологи були дуже важкими, Денис не закричав, не дихав, тільки сердечко билося… 2 тижні реанімації, лікарі казали: “Чекайте і моліться”. І Бог почув наші молитви, наш Ангел вижив.

А потім почалися безперервні обстеження, лікування… Ми дуже сподівалися, що все мине, але йшли місяці, інші дітки вже тримали голівку, сиділи, повзали, робили свої перші кроки, а наш Дениско – ні.

І як же тяжко дивитися, коли він хоче взяти іграшку своїми маленькими рученятами, а у нього не виходить з першого разу, як він хоче топати своїми ніжками, коли бачить інших діток, які бігають… Для того, щоб ми розвивалися, лікарі рекомендують кожні 2-3 місяці проходити курс реабілітації. І ми віддаємо все, щоб наш синочок ставав міцнішим. Це дає свої плоди – кожного разу ми приїжджаємо додому з новими досягненнями.

Наш шлях лікування розпочався з Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру м.Львова – 4 курси лікування у неврологічному відділені. Результат: наш Дениско почав краще тримати голівку та спинку, стрибок у розумовому розвитку. В серпні нам вдалося оплатити курс реабілітації у центрі “Еліта”, і син почав перевертатися. Нашій радості не було меж, ми раділи і він разом з нами, це для нього було щось нове – його оченятка сяють, коли він опановує нові рухи: чи то перевернутись,чи штовхнути м’ячик ніжкою, чи взяти іграшку ручкою.

З допомогою рідних та близьких в листопаді пройшли курс лікування в реабілітаційному центрі Мартинюка у м.Київ, і наш малий повернувся звідти з новими досягненнями – почав робити кроки з підтримкою більш впевнено, тепер він кілька секунд сидить, більше цікавиться іграшками, порозумнішав.

В Україні майже 20 тис. сімей живуть та щоденно борються з цією хворобою. І кожна з цих сімей шукає те місце, де їх діток поставлять на ноги та подарують повносправне життя. І я так само, як і кожна з усіх цих мам, шукаю це місце, розпитуючи у батьків: “Де лікуються?”,”Де найкраще?”,”Де вони досягли великих результатів?”. І найчастіша відповідь – Міжнародна клініка відновного лікування за методом В.І. Козявкіна в м.Трускавець. Метод українського профессора відомий як один з чотирьох найбільш ефективних у світі. Курс реабілітації за 20 років пройшло більше 35 тис. маленьких пацієнтів, включаючи близько 10 тис. з Німеччини, Австрії, Швейцарії, Франції, США та ін. І дітки, котрі не могли ходити роками, зараз бігають. Метод Козявкіна працює за принципом конструктора і суміщає ігротерапію, апітерапію, масажі та корекцію хребта, лікування з допомогою світла, квітів та тварин.

І ми маємо надію, що, може, це те місце, яке дасть нашій дитині щасливе життя. Лікування в цьому центрі є недешевим, наші заощадження вичерпано, і на сьогодні для нашої родини ця сума є непідйомною. І тому ми стукаємо у “ваші двері” і віримо, що ви відчините і дасте надію на щасливе життя маленькій дитині… І врешті Денис обійме нас своїми рученятками та скаже свої перші слова “мама”,”тато”…

Підтримати Дениса можна на проекті:https://ubb.org.ua/uk/project/2964/