На Львівщині бієць АТО втратив матір під час пожежі

logo
144460_na_lvivwini_biec_ato_vtrativ_matir_pid_ch.png


24.10.2017, 11:17

Олег Ольховский, пожар, АТОПоки військовослужбовець Олег Ольховський захищав Батьківщину, його мама згоріла у власній хаті. Його маленькі брати та сестричка тепер без речей та даху над головою. Про це повідомляє видання “Дрогобиччина – новини краю”. 

Вже півтора місяця Олег розривається між службою державі та службою сім’ї. У будинку відчувається запах гарі, хоча з моменту пожежі минуло вже півтора місяця. У цей час він був в зоні АТО, а його двоє молодших братів та сестра були у школі.

“Вони йшли зі школи їх обігнала пожарна машина, видно, щось димить. Вони думали, що у когось щось горить. Вони без печалі йшли, нічого собі не підозрювали. Крістіна, найменша сестра зразу почала бігти в хату, бо вона за мамою завжди була. Добре, що були сусіди та тримали, та не пускали їх. Хлопці плакали постійно, ну ще на той момент ніхто не знав, що мама в хаті була”, – прокоментував військовослужбовець ЗСУ.

Олег зміг приїхати лише на наступний день. Чому загорівся будинок – він і досі не знає.

“Стільки проблем зразу навалилося. З військових частини не офіційно відпустили. Це дезертирство – те, що я поїхав”, – прокоментував Олег.

Хлопцеві потрібно було організувати похорон, і за малими доглядати, щоб вони нічого з собою не зробили. У тому ж селі на сусідній вулиці Олег орендує житло. Одяг та речі родини під час пожежі згоріли. Тож усе доводилося купувати. Зараз хлопець служить в Білій Церкві. Зенітно-ракетний полк. З дому до військової частини – 30 кілометрів, боєць дістається автобусом.

Видання зазначає, що родині Олега вкрай потрібна допомога.

Пока военнослужащий Олег Ольховский защищал Родину, его мама сгорела в собственном доме. Его маленькие братья и сестренка теперь без вещей и крыши над головой. Об этом сообщает издание “Дрогобиччина – новости края”. 

Уже полтора месяца Олег разрывается между службой государству и службой семьи. В доме чувствуется запах гари, хотя с момента пожара прошло уже полтора месяца. В это время он был в зоне АТО, а его двое младших братьев и сестра были в школе.

“Они шли из школы, их обогнала пожарная машина, видно, что-то дымит. Они думали, что у кого-то что-то горит. Они без печали шли, ничего себе не подозревали. Кристина, наименьшая сестра сразу начала бежать в дом, потому что она с мамой всегда была. Хорошо, что были соседи и держали, и не пускали их. Ребята плакали постоянно, ну еще на тот момент никто не знал, что мама в доме была”, – прокомментировал военнослужащий ВСУ.

Олег смог приехать только на следующий день. Почему загорелся дом – он до сих пор не знает.

“Столько проблем сразу навалилось. Из военных части неофициально отпустили. Это дезертирство – то, что я уехал”, – прокомментировал Олег.

Парню нужно было организовать похороны, и за детьми ухаживать, чтобы они ничего с собой не сделали. В том же селе на соседней улице Олег арендует жилье. Одежда и вещи семьи во время пожара сгорели. Поэтому все приходилось покупать. Сейчас парень служит в Белой Церкви. Зенитно-ракетный полк. Из дома до воинской части – 30 километров, боец ​​достается автобусом.

Издание отмечает, что семье Олега очень нужна помощь.


А поділитися?Вам має сподобатись...