На Львівщині більше почали безсимптомно хворіти на двобічне запалення легень

logo


Львів’ян закликають до профілактики пневмоній – перевірятися за мінімальних симптомів.

Читайте також

У Львові заборонено вхід до магазинів без масок

У Львівській області почали фіксувати безсимптомні випадки захворювання на двобічне запалення легень. Про це повідомила головна епідеміологиня Львівщини Наталія Тімко, пише – То є Львів з посиланням на  Твоє місто.

«З’явилися випадки, яких раніше не було. Наприклад, коли захворів один із членів сім’ї, обстежують його родича. І при відсутності кашлю, задишки виявляють двобічне запалення легень, яке специфічне для коронавірусної хвороби. Виявляється так, що вірус змінюється, а наш організм не готовий це приймати і це спричиняє ось таку патологію», – розповіла Наталія Тімко.

Вона додала, що таких хворих стає все більше і більше, їх виявляють щодня, тож закликала львів’ян до профілактики – перевірки за мінімальних симптомів.

Додамо, що станом на 12 серпня на Львівщині на Covid-19 захворіли 11308 мешканців, із них померли 310 людей, а одужали – 3040.

Львівщина також лідирує серед областей за кількістю хворих, а також у області вже на понад 50% заповнені ліжкомісця, підготовлені для хворих на Covid-19. Тож на Львівщині почали розгортати лікарні другої хвилі. Після запуску лікарень «другої хвилі» медзаклади області зможуть прийняти до 3,5 тисяч пацієнтів.