На Львівщині близько 400 курсантів-прикордонників присягнули на вірність українському народові

logo
193932_na_lvivwini_blizko_400_kursantiv_prikordo.jpeg


5 канал

Львів

17.06.2018 14:24

Два місяці вони тут вивчали військові ази, тепер на практиці це відпрацьовуватимуть у прикордонних відомствах

Близько 400 військовослужбовців державної прикордонної служби України склали присягу у навчальному кінологічному центрі на Львівщині.

Два місяці вони тут вивчали військові ази, тепер на практиці це відпрацьовуватимуть у прикордонних відомствах на Закарпатті та в Чернівецькій області. Підтримати новообраних прикордонників приїхали їхні рідні та друзі. Привітати їх приїхав також голова Держприкордонслужби Петро Цигикал. Служити в зоні проведення операції Об’єднах сил вони не будуть.

Один із курсантів прикордонників Костянтин Фулитка говорить: “Прикордонна служба є цікавою річчю, тому що кожного дня не знаєш, що тебе чекає на кордоні України. І кожного дня ти думаєш, чи зможеш ти захистити цей кордон, чи ні”.

А присутній на урочистостях голова Держприкордонслужби Петро Цигикал наголосив: “Основний напрямок нашої діяльності – це все-таки операція Об’єднаних сил і там служать контрактники, і ми певним чином трошки оголили західну ділянку і інші напрямки, ну і я скажу, що це не критична ситуація, тому що достатньо особового складу. Але для того, щоб посилити охорону державного кордону і зробити більшу щільність, ми пішли на такий крок”.


А поділитися?Вам має сподобатись...