На Львівщині боєць не доїхав до госпіталя

logo
154389_na_lvivwini_boec_ne_dojihav_do_gospitalja.jpeg


01.12.2017, 13:22

госпиталь, участник АТО, дезертирНа Львівщині учасник АТО, якого відправили на лікування до Військового медичного клінічного центру Західного регіону, не доїхав до лікарні. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Чоловік був мобілізований та служив у військовій частині – польова пошта В 4680. 2 березня 2016 року він мав з’явитися на лікування до Військового медичного клінічного центру Західного регіону. Проте до госпіталю він не потрапив, бо поїхав додому та провів там більше року – до 19 червня 2017 року.

В судовому засіданні обвинувачений вину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 407 КК України, визнав повністю, щиро розкаявся та просив суворо не карати.

Обираючи обвинуваченому покарання, Яворівський районний суд Львівської області врахував, що він брав участь в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей, проте статуса учасника бойових дій не отримав. Тому підстав для застосування до нього Закону України “Про амністію у 2016 році” не вбачає.

Тому суд ухвалив визнати військовослужбовця винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст.407 КК України, та призначити йому покарання у виді 3 років позбавлення волі. Проте все ж таки звільнив від відбування призначеного покарання, якщо він протягом однорічного іспитового строку не вчинить нового злочину.

На Львовщине участник АТО, которого отправили на лечение в Военный медицинский клинический центр Западного региона, не доехал до больницы. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Мужчина был мобилизован и служил в воинской части – полевая почта В 4680. 2 марта 2016 года он должен был явиться на лечение в Военный медицинский клинический центр Западного региона. Однако в госпиталь он не попал, потому что поехал домой, где провел больше года – до 19 июня 2017 года.

В судебном заседании обвиняемый вину в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.4 ст. 407 УК Украины, признал полностью, искренне раскаялся и просил строго не наказывать.

Выбирая обвиняемому наказание, Яворовский районный суд Львовской области учел, что тот принимал участие в антитеррористической операции на территории Донецкой и Луганской областей, однако статуса участника боевых действий не получил. Поэтому оснований для применения к нему Закона Украины “Об амнистии в 2016 году” суд не увидил.

Суд постановил признать военнослужащего виновным в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч. 4 ст.407 УК Украины, и назначить ему наказание в виде 3 лет лишения свободы. Однако все же освободил от отбывания наказания, если он в течение годичного испытательного срока не совершит нового преступления.                          


А поділитися?