На Львівщині через спалахи COVID-19 дистанційно працюють 3 школи

logo


МІСТО

Навчання у такому форматі там триває вже впродовж трьох тижнів


Фото ілюстративне: РБК

Станом на сьогодні, 16 вересня, дистанційно продовжують навчатися учні шкіл у селах Козьова та Підгородці, що на Сколівщині, а також школярі Великосілок, що на Кам’янка-Бущині. Дистанційне навчання, запроваджене там через спалахи COVID-19, триватиме до кінця тижня. Натомість учні опорного комунального закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 у Ходорові вже почали навчатися стаціонарно. Про це у коментарі Galnet розповіла провідна спеціалістка відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації Леся Босак.

Ми також поцікавились, чи справді Сторонибабська школа на Бущині призупинила навчання:

– Вони наразі вирішили убезпечити себе та організували канікули, тобто на дистанційне навчання там не переходили. Керівник навчального закладу має право змінювати режим роботи. На канікулах вони будуть до 21 вересня, а потім працюватимуть, – пояснила Леся Босак.

Нагадаємо, 88 закладів освіти у Пустомитівському та Перемишлянському районах наразі працюють дистанційно, адже ці райони ввійшли до «червоної» карантинної зони.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.