На Львівщині чиновники попалися на розкраданні державних коштів, виділених на проведення ремонтних робіт

logo


image

Податківці у Львівській області викрили посадових осіб, які прикриваючись ремонтними роботами, вкрали понад два мільйони гривень, виділених з держбюджету. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 209 Кримінального кодексу України.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби України у вівторок, 5 січня. Повідомляється, що співробітники ДПС і Держбюро розслідувань викрили схему привласнення і легалізації державних коштів на суму 2,4 мільйона гривень.

В ході розслідування стало відомо, що до розкрадань причетні чиновники суб’єкта господарювання (замовник робіт) та підприємства (переможець тендерних закупівель). Привласнення коштів було здійснено під час проведення робіт. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Раніше повідомлялося, що співробітники Державної податкової служби України викрили схему розкрадання та легалізації лісових ресурсів у Волинській області. Внаслідок безконтрольного вирубування деревини, державного лісового фонду України завдано збитків на суму 32,7 мільйона гривень.

Також повідомлялося, що до значної розтрати бюджетних коштів призвела закупівля технічної солі для посипання тротуарів і доріг, здійснена трьома посадовими особами Вінницької мерії. Чиновники придбали у 2019 році сіль за завищеною ціною, чим завдали державі збитків в розмірі понад 5,5 мільйона гривень.