На Львівщині чоловік побив голову сільради

logo
150469_na_lvivwini_cholovik_pobiv_golovu_silradi.jpeg


Новини, 15.11.2017

15.11.2017, 17:07

побил, председатель, сельсоветУ Пустомитівському районі чоловік в стані алкогольного сп’яніння побив голову сільради. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Подія трапилася 1 серпня 2017 року. Перебуваючи близько 11:00 на прийомі у голови Солонківської сільської ради під час конфлікту вдарив посадовця кулаком в обличчя. Медики діагностували у потерпілого багатовідламковий злам гайморової пазухи, пошкодження 13 зуба, які відносяться до тілесного ушкодження середньої тяжкості.

Пустомитівський районний суд Львівської області визнав чоловіка винуватим у вчинені злочину, передбаченого ч. 2 ст. 350 КК України, та призначив йому покарання у виді чотирьох років обмеження волі. Проте, врахувавши його повне визнання вини, звільнив від призначеного покарання, якщо він протягом двох років не вчинить нового злочину.

В Пустомытовском районе мужчина в состоянии алкогольного опьянения избил председателя сельсовета. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Происшествие случилось 1 августа 2017. Находясь около 11:00 на приеме у председателя Солонковского сельского совета во время конфликта ударил чиновника кулаком в лицо. Медики диагностировали у пострадавшего множественный перелом гайморовой пазухи, повреждение 13 зуба, которые относятся к телесного повреждения средней тяжести.

Пустомытовский районный суд Львовской области признал мужчину виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 350 УК Украины, и назначил ему наказание в виде четырех лет лишения свободы. Однако, учитывая его полное признание вины, освободил от отбывания наказания, если он в течение двух лет не совершит нового преступления.

Соцсети

Погода


А поділитися?