На Львівщині чоловік відмовився їхати на військові збори

logo
149241_na_lvivwini_cholovik_vidmovivsja_jihati_n.jpeg


10.11.2017, 12:00

военные сборы, уклонистБуський районний суд Львівської області виніс вирок чоловіку, який відмовився їхати на військові збори. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Як зазначається у матеріалах справи, 7 серпня 2017 року, будучи військовозобовязаним та перебуваючи на військовому обліку у Буському районному військовому комісаріаті, чоловік пройшов військово-лікарську комісію та отримав повістку про необхідність прибуття 29 серпня 2017 року до Буського районного військового комісаріату для відправки на навчальні збори у військову частину А0212 в м. Яворів Львівської області. Відповідно до наказу військового комісара Буського районного військового комісаріату №93 від 29.08.2017 року він навіть був зарахований до команди В3787. Однак він без поважних причин не прибув в зазначений час до Буського районного військового комісаріату.

Обвинувачений уклав з прокуратурою угоду, згідно якої має сплатити штраф у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510 гривень.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, визнав чоловіка винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 337 КК України, та призначив йому узгоджене сторонами кримінального провадження покарання у виді штрафу у розмірі 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 510  гривень.

Буский районный суд Львовской области вынес приговор мужчине, который отказался ехать на военные сборы. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Как отмечается в материалах дела, 7 августа 2017 года, будучи военнообязанным и находясь на воинском учете в Бугском районном военном комиссариате, человек прошел военно-врачебную комиссию и получил повестку о необходимости прибыть 29 августа 2017 года в Бусский районный военкомат для отправки на учебные сборы в военную часть А0212 в г. Яворов Львовской области. В соответствии с приказом военного комиссара Бусского районного военного комиссариата №93 от 29.08.2017 года он даже был зачислен в команду В3787. Однако без уважительных причин не прибыл в указанное время к Бугсский районный военкомат.

Обвиняемый заключил с прокуратурой соглашение, согласно которому должен уплатить штраф в размере 30 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан, что составляет 510 гривен.

Суд утвердил соглашение о признании виновности, признал мужчину виновным в совершении преступления, предусмотренного ч. 2 ст. 337 УК Украины, и назначил ему согласованное сторонами уголовного производства наказание в виде штрафа в размере 30 необлагаемых налогом минимумов доходов граждан, что составляет 510 гривен.


А поділитися?