На Львівщині чоловік вкрав благодійну скриньку з пожертвами для онкохворої дитини

logo


31-річний мешканець Бродів вкрав скриньку з пожертвами для онкохворої дитини. Скринька стояла в коридорі середньої школи №1 і призначалась для збору коштів на лікування 16-річної учениці школи, яка має лейкемію. Дівчиною опікується львівський благодійний фонд «Із янголом на плечі». Про затримання злодія повідомила прес-служба поліції у середу, 16 вересня.

Скринька у яку небайдужі учні та вчителі кидали пожертви на лікування учениці Марії Мовчко стояла в коридорі біля виходу зі школи. За два тижні у ній назбиралося близько 5 тис. грн.

На лікування 16-річної дівчини збирають гроші в усіх школах Бродівського району

У вівторок, 8 вересня, в.о. директора школи помітила, що скриньки немає на своєму місці. Вона звернулася до поліції. Завдяки відео з камер спостереження правоохоронцям вдалося дізнатися, що невідомий чоловік, який зайшов у школу, взяв скриньку, сховав її собі під куртку та втік.

Слідчі встановили його особу. Злодієм виявився місцевий мешканець, якого раніше вже судили за майнові злочини. До того ж вдома у 31-річного підозрюваного поліцейські знайшли вкрадену скриньку з грошима.

Чоловіка вже затримали, йому загрожує до п’яти років ув’язнення.