На Львівщині чоловіка позбавили водійських прав на 80 років

logo


Новини суспільства, 23:00:11

Друк

Відправити на пошту

 

У Львові Сихівський районний суд оштрафував місцевого мешканця Івана Панаса на 51 тисячу гривень за кермування автівкою у нетверезому стані.

Цей чоловік є своєрідним рекордсменом за сукупною сумою штрафів упродовж 2021 року – він має сплатити 397,8 тисячі гривень. Суди позбавили його водійських прав загально на 80 років, пишуть Економічні новини з посиланням на zaxid.net.

Івану Панасу – 24 роки. Цього разу суд вкотре прийняв рішення конфіскувати у нього автомобіль BMW 525. Винуватець відмовився пройти перевірку на алкоголь, проігнорував судове засідання.

“У 2019 році Івана Панаса чотири рази зупиняли за кермом у стані наркотичного сп’яніння. А від початку 2021 року патрульні зупиняли Івана Панаса нетверезим ще 9 разів. Чоловік не сплачує штрафи і ігнорує рішення судів, однак іноді приходить на засідання. На одному із судових засідань Іван Панас заявив, що автомобіль BMW 525 належить його матері і він бере його без дозволу. Найчастіше чоловіка затримували нетверезим за кермом у Сихові, де він мешкає.

17 червня Сихівський районний суд прийняв рішення заарештувати Івана Панаса на 15 діб. У цьому ж рішенні вказано, що у нього мають конфіскувати автомобіль BMW 525. Іван Панас не подавав апеляцію на рішення суду, отож воно мало бути виконане через 10 днів після винесення – 27 червня”, – зазначає видання.