На Львівщині депутати чергуватимуть на смітниках (документ)

logo
171352_na_lvivwini_deputati_cherguvatimut_na_smi.jpeg


Новини, 19.02.2018

19.02.2018, 15:59

свалкаНа Львівщині запроваджують чергування на смітниках. З відповідною ініціативою виступив сколівський міський голова Володимир Москаль. Черговими він пропонує виступати місцевим депутатам. Причина таких дій – те, що мешканці навоклишніх сел викидають своє сміття у міські смітники. Через це бюджет Сколе зазнає збитків (близько 4 тис.грн.на місяць), оскільки мешканці району не платять за вивезення сміття. Про це пише Zaxid.net.

У місті вже розробили графік чергування. Очікується, що депутати запитуватимуть у незнайомих людей, де вони проживають та чи уклали угоду на вивезення сміття, а порушників – фотографуватимуть.

На Львовщине могут организовать дежурство на свалках. С соответствующей инициативой выступил Сколевский городской голова Владимир Москаль. Дежурными он предлагает выступать местным депутатам. Причина таких действий – то, что жители сел выбрасывают свой мусор на городские свалки. Из-за этого бюджет Сколе получает убытки (прибилизтельно 4 тыс.грн.в месяц), поскольку жители района не платят за вывоз мусора. Об этом пишет Zaxid.net.

В городе уже разработали график дежурства. Ожидается, что депутаты будут спрашивать у незнакомых людей, где они проживают и заключили ли договор на вывоз мусора, а нарушителей – фотографировать.

Соцсети

Погода


А поділитися?