На Львівщині діти не можуть потрапити до школи через вщент розбиту дорогу

logo


24167186 1875280849166511 1388915331 oХутір Дернаки, чисельністю 110 мешканців, через відсутність проїзної дороги став відірваним від решти сіл, не говорячи про сполучення з районним центром у м. Яворові і м. Львів, хоч і відстань невелика і зона прикордонна. Систаматично по цій ділянці їздять лісовози, котрі катастрофічно розбивають ґрунтову дорогу і роблять її для проїзду легкового автомобіля неможливою. Ситуація стала критичною, коли з початку листопада 2017 року  перестав курсувати шкільний автобус та діти не мають можливості потрапити на навчання у село Оселя. Про це Форпосту розповіла голова Громадської ради Яворівської РДА Ірина Сливка.

«Уся відповідальність на ситуації з дорогою лежить на Службі доріг у Львівській області, на балансі якої знаходиться дорога Черчик-Оселя-Дернаки та відповідно районної та обласної влади, котрі не вбачають потреби у належному фінансуванні ремонту», – зазначає активістка.

За словами Ірини Сливки, чиновники обіцяли підсипати дорогу щебенем бодай на зимовий період. Але поки що зрушень у цьому питанні немає. 

«Батьки готові відстоювати права дітей на освіту і дорогу акціями протесту та перекриттям траси з повторними зверненнями до органів влади. Ми даємо їм тиждень на те, аби вони виконали обіцянку. Інакше будемо вдаватися до радикальніших дій», – підкреслила Ірина Сливка.