На Львівщині ФОПи перекрили автодороги з вимогою “права на працю”, – ФОТО, ВІДЕО

logo


image

9 листопада у Львівській області представники руху #SaveФОП влаштували перекриття доріг. Активісти вимагають зберегти мікробізнес в Україні і таким чином привертають увагу до проблеми.

Як розповіла у коментарі 032.ua речниця Патрульної поліції Львівщини Катерина Рибій, перекриття відбуваються на 6 км дороги Західний обхід Львова, на трасі М-06 Київ – Чоп біля Стрия (616 км) та на 527 км. Також на 150 км траси М-09 Львів – Рава-Руська і на 49 км автодороги М-10 Льві – Краківець.

У всіх випадках від 50 до 200 осіб ходять по пішохідному переходу на автомобільних дорогах та блокують рух автомобілів в усіх напрямках. На місцях працюють екіпажі патрульної поліції та слідчо-оперативні групи. Станом на 11:40 на вул. Городоцькій (Західний обхід Львова) перекриття закінчили та розпочали на трасі Львів – Краківець і біля Самбора.

Раніше представники руху заявляли, що вимагають “права на працю, гарантованого Конституцією України”. Серед іншого – прийняти законопроєкти 3853-1(2) і 3993, які дозволяють зберегти спрощену систему оподаткування, обліку та звітності; недопустити вибіркового закриття мікробізнесу на карантин; збереження правил ведення мікробізнесу із 1990-х. У тому числі підприємці виступають проти впровадження фіскальних касових апаратів.

Нагадаємо, раніше #SaveФОП масово збиралися біля Львівської обласної ради з тими самими вимогами.