На Львівщині голодний 5-річний хлопчик просив у сусідів їсти, поки його батьки пиячили

logo


У подружжя четверо дітей, троє з них вже в інтернаті.

На Львівщині п’ятирічний хлопчик живе в нелюдських умовах – у холодній брудній хаті, недоїдає і постійно бачить нетверезих маму і тата. Аби вижити, дитина бігає по сусідах і просить їсти. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Віктор – батько п’ятирічного Ігорчика – лежить у брудному ліжку і курить. Матір дитини Леся Гуменюк одразу виправдовується: “Я така є, моя мама, в мене всі пияки в сім’ї, і я така”.

Жінка каже: у хаті холодно, бо немає сухих дров, з харчами теж біда. На кухні розбита піч, прогнилий диван, скрізь розкидане лахміття, порожній і брудий посуд, а замість вікна – поліетиленова плівка.

Читайте також: Мати покинула 4-річну доньку саму та завіялася на кілька днів пиячити

Про те, що дитина виховується в таких умовах, у соціальній службі знали. Поліція кілька разів штрафувала батьків за неналежний догляд. Ті обіцяли все виправити, інспектори під час кількох візитів бачили покращення. Але усе зійшло нанівець.

“Вона просила, щоб дитину не забирали, в хаті було тепліше, гріла пічка і було зварено їсти, не так як цього разу. На мою думку, ця сім’я не виправиться, тому що в них є ще діти, які в дитячому будинку, до яких вони не приїжджали, їхнім життям і долею не цікавились”, – каже старший інспектор Золочівського відділу поліції Оксана Березіна.

Кілька днів тому Ігорчика із холодної хати забрала до себе сусідка. Жінка каже: хлочик трохи занедужав, то ж лікує його і відгодовує.

“Він дуже любить молоко, ви знаєте, він як дуже голодний, то він може випити літру молока”, – каже сусідка Марія Хомишин.

Читайте також: Батько кинутої на трасі дівчинки пиячить та хворіє на туберкульоз

Дитина добре розвинута, бавиться, малює і навіть вивчає абетку. Повертатись до хати батьків не хоче.

Родина Гуменюків у соціальній службі на обліку уже п’ять років. з батьками постійно проводили бесіди і вірили, що вони отямляться.

“Хлопчик вижив, просто не знаю як, за допомогою ще сусідів. Ми давали їм шанс постійно, вчора буквально

я говори з матір’ю, вона мені плаче, божиться, що покращаться, але я вже знаю такі сім’ї”, – каже спеціаліст служби у справах дітей Золочівської райдержадміністрації Андрій Гневко.

Читайте також: Двоє маленьких дітей вчаділи, поки батьки пиячили у сусідньому будинку

Соцільні працівники уже готують документи на позбавлення батьківських прав на усіх чотирьох дітей, наймолодшого Ігорчика також помістять у інтернат, де зараз його старші брати і сестри.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

На Львівщині 5-річний хлопчик живе з батьками в нелюдських умовах
ТСН. 19:30 Вчора, 20:45

В холодній та брудній хаті, недоїдає і постійно бачить нетверезих маму і тата. Аби вижити, дитина бігає по сусідах і просить їсти. Соцпрацівники, які з’ясували подробиці, вже готують документи на позбавлення батьківських прав.