На Львівщині горів ринок (фото)

logo
155489_na_lvivwini_goriv_rinok_foto.jpeg


06.12.2017, 09:27

пожар, рынокРятувальники ліквідували пожежу в торгівельному павільйоні в Жовківському районі. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

5 грудня о 16:14 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Малехів на вул. Галицька, 14 “а” Жовківського району в двоповерховому торгівельному павільйоні. Займання виникло на 2-му поверсі у приміщенні магазину, розміром 10×9 м. На місце події було направлено пожежно-рятувальні підрозділи  3 та 1  ДПРЧ м. Львова, НПРЧ ЛДУ БЖД, Загону технічної служби ДСНС України та оперативно – координаційний центр.

Продавці магазину до прибуття вогнеборців намагалися самотужки ліквідувати горіння за допомогою вогнегасників. Пожежа спричинила сильне задимлення, через що рятувальники ліквідовували займання у апаратах захисту органів дихання. Фахівці ДСНС запобігли подальшому поширенню вогню й врятували від згорання 2 сусідні торгові павільйони.

Силами рятувальників пожежу локалізували о 16:56 і ліквідували о 17:02. Вогнем знищено другий поверх будівлі на площі 90 кв.м, офісне приладдя на площі 10 кв.м, 4 металопластикові вікна, три комп’ютери, матеріали для виготовлення продукції на площі 50 кв.м, кондиціонер, мікрохвильова піч, дві камери спостереження.

Обставини події встановлюються. Внаслідок події ніхто не постраждав.

Спасатели ликвидировали пожар в торговом павильоне в Жовковском районе. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

5 декабря в 16:14 в Службу спасения “101” поступило сообщение о пожаре в с. Малехов на ул. Галицкая, 14 “а” Жовковского района в двухэтажном торговом павильоне. Возгорание возникло на 2-м этаже в помещении магазина, размером 10 × 9 м. На место происшествия были направлены пожарно-спасательные подразделения 3 и 1 ДПРЧ м. Львова, НПРЧ ЛГУ БЖД, Отряда технической службы ГСЧС Украины и оперативно – координационный центр.

Продавцы магазина до прибытия пожарных пытались самостоятельно ликвидировать горение с помощью огнетушителей. Пожар вызвало сильное задымление, из-за чего спасатели ликвидировали возгорание в аппаратах защиты органов дыхания. Специалисты ГСЧС предотвратили дальнейшее распространение огня и спасли от сгорания 2 соседних торговых павильона.

Силами спасателей пожар локализовали в 16:56 и ликвидировали в 17:02. Огнем уничтожен второй этаж здания на площади 90 кв.м, офисные принадлежности на площади 10 кв.м, 4 металлопластиковые окна, три компьютера, материалы для изготовления продукции на площади 50 кв.м, кондиционер, микроволновая печь, две камеры наблюдения.

Обстоятельства происшествия устанавливаются. В результате происшествия никто не пострадал.


А поділитися?Вам має сподобатись...