На Львівщині громада почала закупляти ID-контейнери

logo
65360_na_lvivwini_gromada_pochala_zakupljati_id.jpeg


На Львівщині громада почала закупляти ID-контейнери

Мешканці селища Красне Буського району взялись боротись з накопиченим сміттям. Для цього придбали першу партію спеціальних ID-контейнерів.Про це Lvivnews розповів місцевий активіст Андрій Квасниця.

Як зазначив Квасниця, щоб боротись з домашнім сміттям, мешканцям селища було запропонувано два варіанти: або люди зможуть самостійно здати відсортоване сміття в пункт прийому вторсировини, відкриття якого планується на квітень-травень 2017 року, або люди самі купують собі контейнер, заповнюють коротку анкету, отримують ІD-контейнер, а потім оператор-приймальник забирає самостійно сміття з дому безкоштовно.

Для використання в домашніх умовах рекомендують використовувати два великих контейнери: один – для пластику, металу та скла, другий – паперу. Сам розмір коробки 35,5х37х70 см. Зроблений він із п’ятишарового картону українського виробництва. Термін служби такого контейнеру складає до 7 років. До кожного контейнера додається безкоштовний багаторазовий мішок з поліпропілену

Самі мешканці, які першими придбали ID-контейнери, зауважують, що вони добре вписуються в інтер’єр кухні та компактно розміщуються на балконі. Наразі очікують у селищі на нові поставки контейнерів.

На Львівщині громада почала закупляти ID-контейнери


А поділитися?