На Львівщині контролюватимуть перевізників, – ЛОДА

logo
185975_na_lvivwini_kontroljuvatimut_pereviznikiv.jpeg


14:45 5 травня 2018 р.

В облдержадміністрації запевнили: «Львівська ОДА спільно з патрульною поліцією Львова, та управлінням Укртрансбезпеки у Львівській області проводять в межах місячника безпеки дорожнього руху рейдові позапланові перевірки».

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема сьогодні, 5 травня, на автовокзалі «Північний» (АС-2 Львів) здійснили контроль роботи перевізників, а саме: на дотримання графіків руху, технічного стану транспортних засобів, наявність дозвільних документів тощо».

Начальник управління транспорту та зв’язку департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Тарас Оприск зазначив: ««На Львівщині було прийнято рішення провести місячник безпеки дорожнього руху, у межах якого ми спільно з працівниками Укртрансбезпеки та патрульної поліції здійснюємо профілактичні заходи, які покликані не допустити та зменшити аварійність на дорогах, а також посилити контроль над пасажирськими перевезеннями у Львівській області. Упродовж всього місяця ми у посиленому режимі контролюватимемо транспортні підприємства, які здійснюють пасажирські перевезення на території Львівської області».

Своєю чергою, завідувач сектору контролю та нагляду за безпекою на транспорті управління Укртрансбезпеки у Львівській області Роман Бойко запевнив: «Ми перевірили 10 автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів. За результатами цих перевірок виявили шість порушень, про що склали відповідні акти. Зокрема, це порушення технічного стану, неукомплектування транспортних засобів і також відсутність дозвільних документів для здійснення певного виду перевезень».

В облдержадміністрації також зазначили: «Львівська обласна державна адміністрація закликає мешканців та гостей дотримуватися правил дорожнього руху та бути обережними під час керування автомобілем. Департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації створив серію соціальних роликів «Безпека на дорозі» . Героєм третьої серії ролику став учасник АТО Микола Маланич». Воїн АТО наголошує: «Де б я не був, я завжди пам’ятаю – мене чекають вдома».

«Героєм першого ролику став Тарас Стадницький. Актор закликав водіїв пристібати пасок безпеки у авто. Героєм другого ролику став народний артист України Федір Стригун, який акцентував увагу на переході на дороги на «зелене» світло», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.


А поділитися?