На Львівщині лише оштрафували за хабар екс-голову РДА

logo


Голова однієї з районних державних адміністрацій на Львівщині отримав за працевлаштування на посаду юриста РДА 1,5 тисячі доларів, пише – Щоденний Львів.

Читайте також

На Львівщині посадовця-хабарника засудили до 6 років
Засудженого Шокала звільнили з посади заступника начальника Львівської митниці за угодою сторін

Про це повідомили в понеділок, 4 лютого, в прес-службі Головного управління поліції у Львівській області, де також розповіли: «Працівники управління захисту економіки у Львівській області, слідчого управління обласної поліції та за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону викрили у червні минулого року голову однієї з районних державних адміністрацій, який одержав гроші за видачу розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади юриста РДА, сприяння у перемозі в конкурсі та у подальшому працевлаштуванні».

«Зловмиснику було повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 369-2 Кримінального кодексу України (зловживання впливом). Обвинувальний акт був скерований на судовий розгляд.  За вироком суду, екс-голова РДА має сплатити штраф у розмірі 1500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (25500 гривень)», – поінформували також у прес-службі Головного управління поліції у Львівській області та опублікували фотосвідчення злочину.