На Львівщині – масове отруєння чадним газом. Постраждало 6 дітей

logo


image

Про це інформує департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

12 жовтня близько 21:30 год. у м. Львові, в квартирі багатоквартирного будинку на вул. Перова, 3,  отруїлися, ймовірно, чадним газом 3 особи, у тому числі двоє дітей (2014 та 2016 року народження), яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова.Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газову колонку.Обставини події встановлюють.

13 жовтня близько 03:20 год. в м. Львові, у квартирі багатоквартирного будинку на вул. Городоцькій, 211, отруїлись, ймовірно, чадним газом 3 особи, з них одна дитина 2010 року народження, яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у медичні заклади м. Львова.Квартира обладнана газовою колонкою та ПГ-4. Аварійною бригадою ПАТ «Львівгаз» припинено подачу газу на газову колонку.Обставини події встановлюють.

13 жовтня близько 02.40 год. надійшло повідомлення, що в м. Золочів (Золочівська МТГ) у квартирі другого поверху чотирьохповерхового житлового будинку на вул. Джерельній, 6, отруїлись, ймовірно, чадним газом 4 (чотири) особи, з них троє дітей (2004, 2006 та 2014 року народження, яких у стані середнього ступеня важкості госпіталізовані у Золочівську ЦРЛ.Квартира обладнана газовим 2-х функційним котлом та ПГ-4. Аварійною бригадою до з’ясування обставин припинено подачу газу до квартири.Обставини події встановлюють.