На Львівщині масштабно палає сміттєзвалище – ЗМІ

logo


Місцеві жителі побоюються викидів шкідливих речовин у повітря.

У Сокальському районі Львівської області жителі скаржаться на токсичне повітря від пожежі на сміттєзвалищі. Наразі є інформація про те, що горить полігон житлово-комунального підприємства Великомостівської міської ради поблизу села Стремінь.

Надзвичайна ситуація! Пожежа на сміттєзвалищі! Як інформують #Неорадіо мешканці Сокальського району, небезпечний дим,…

Опубліковано Нео Радіо – 100.5 FM Червоноград Субота, 20 квітня 2019 р.

За повідомленням регіональних ЗМІ, вогнем охоплено три чверті сміттєзвалища – 3 гектари з 4. Їдкий дим дошкуляє жителям с. Стремінь, котрі побоюються, що він містить продукти горіння пластмаси та інші небезпечні для здоров‘я людей компоненти.

Читайте також: На Львівщині чоловік, який копав яму на сміттєзвалищі, загинув під обвалом відходів

Наразі з вогнем борються пожежники. Зі слів керівника об’єднаної територіальної громади Ярослава Ройка, ситуація на полігоні контрольована. Однак повідомлень про заміри повітря на вміст шкідливих речовин не надходило.

Читайте також: Супрун пояснила шкоду для здоров’я від сміттєзвалищ

За останній час це не перша подібна пожежа в регіоні. Так, у березні цього року неподалік Львова в місті Новояворівськ горів полігон для відходів. Площа займання склала 0,8 га. Для ліквідації вогню залучили 22 чоловіки особового складу та 3 одиниці спецтехніки.

ВідеоТри дні поспіль рятувальники гасили пожежу на сміттєзвалищі у Новояворівську

За словами місцевих, непотріб загорівся через спалення сухостою неподалік. Площа горіння сягала восьми тисяч квадратних кілометрів. Гасіння ускладнював вітер, який постійно роздмухував полум’я, а також віддаленість від водойми.  

Три дні поспіль рятувальники гасили пожежу на сміттєзвалищі у Новояворівську