На Львівщині медикам почали нараховувати підвищену зарплату: скільки платять

logo


image

Лікарям на Львівщині виплатили не менше 20 тисяч гривень, а середньому медперсоналу — не менше 13,5 тисяч гривень. Про це повідомили в пресслужбі ЛОДА — пише 032.ua.

У п’ятницю всі працівники центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримали заробітну плату за січень відповідно до Постанови КМУ «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я». Пакет «ЕМД» від НСЗУ на 2022 рік становить 725 млн грн. Фонд оплати праці персоналу Центру (2832 штатні посади) на 2022 рік становить 615 млн грн, – повідомив керівник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Андрій Васько .

Львівський обласний клінічний перинатальний центр також виконав Постанову КМУ та виплатив заробітну плату працівникам у відповідності до відпрацьованого робочого часу за січень 2022 року на рівні не менше: 20 000 грн для лікарів, лікарів-лаборантів та біологів, 13500 грн – для медичних сестер, акушерок, лаборантів та фельдшерів-лаборантів, – зазначила директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська.

Загалом по Україні цього тижня НСЗУ перерахувала закладам первинної медичної допомоги майже 2 млрд грн за січень. Ці кошти направлять у 1969 закладів первинки. Уже найближчими днями виплати надійдуть на рахунки медиків.

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.

Поділитися