На Львівщині мігрантів “взяли на олівець”

logo
148921_na_lvivwini_migrantiv_vzjali_na_olivec.jpeg


09.11.2017, 10:50

мигрант, операцияУ Дрогобичі та у Стрию в рамках операції “Мігрант” правоохоронці виявили двох іноземців, котрі порушили правила перебування на території України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.  

Працівники Дрогобицького відділення поліції під час відпрацювання в рамках операції “Мігрант” виявили у Дрогобичі 54-річного громадянина Республіки Азербайджан, котрий перебуває на території України без належних документів. Ще одного іноземця, котрий перевищив дозволений термін перебування в Україні, 24-річного громадянина Республіки Узбекистан, правоохоронці виявили у Стрию.  

На обидвох чоловіків працівники Державної міграційної служби склали адміністративні протоколи за ст.203 (порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України) КУпАП.

Нагадаємо, операція під умовною назвою “Мігрант” на Львівщині розпочалась 26 жовтня і триватиме до 24 грудня. Метою відпрацювання є зменшення негативного впливу етнічної злочинності на криміногенну ситуацію в регіоні та державі загалом, а також розкриття тяжких, особливо тяжких та інших видів злочинів, до скоєння яких причетні іноземці, чи злочинів, жертвами яких стали громадяни інших країн. Крім того поліцейські спільно з іншими службами виявляють іноземців та осіб без громадянства, які порушили правила перебування в Україні.

В Дрогобыче и в Стрые в рамках операции “Мигрант” правоохранители обнаружили двух иностранцев, нарушивших правила пребывания на территории Украины. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Дрогобычского отделения полиции во время отработки в рамках операции “Мигрант” обнаружили в Дрогобыче 54-летнего гражданина Республики Азербайджан, который находится на территории Украины без надлежащих документов. Еще одного иностранца, который превысил разрешенный срок пребывания в Украине, 24-летнего гражданина Республики Узбекистан, правоохранители обнаружили в Стрые.

На обоих мужчин работники Государственной миграционной службы составили административные протоколы по ст.203 (нарушение иностранцами и лицами без гражданства правил пребывания в Украине и транзитного проезда через территорию Украины) КоАП.

Напомним, операция под условным названием “Мигрант” на Львовщине началась 26 октября и продлится до 24 декабря. Целью отработки является уменьшение негативного влияния этнической преступности на криминогенную ситуацию в регионе и государстве в целом, а также раскрытие тяжких, особо тяжких и других видов преступлений, к совершению которых причастны иностранцы, или преступлений, жертвами которых стали граждане других стран. Кроме того полицейские совместно с другими службами выявляют иностранцев и лиц без гражданства, нарушивших правила пребывания в Украине.


А поділитися?