На Львівщині МНС-ники врятували лебедів (фото)

logo
173594_na_lvivwini_mns_niki_vrjatuvali_lebediv_f.jpeg


Новини, 02.03.2018

02.03.2018, 11:43

лебедь, спасателиУ Самбірському районі на місцевому озері рятувальники надали допомогу лебедям. Про це повідомляє прес-служба Держслужби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.

1 березня о 13:54 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення, щ у с. Зарайськ Самбірського району в ополонці, площею 100 кв.м, в ріці Болозівка плавають 67 лебедів.

На місце події направили місцеву пожежну команду с. Містковичі. Рятувальники за допомогою драбини-палки, рятувальної мотузки, бензопили та підручних засобів провели розсікання криги для збільшення площі водяного простору. Також рятувальники погодували лебедів кормом.

В Самборском районе на местном озере спасатели оказали помощь лебедям. Об этом сообщает пресс-служба Госслужбы по чрезвычайным ситуациям во Львовской области.

1 марта в 13:54 в Службу спасения “101” поступило сообщение, ч в с. Зарайск Самборского района в проруби, площадью 100 кв.м, в реке Болозивка плавают 67 лебедей.

На место происшествия направили местную пожарную команду с. Мистковичи. Спасатели с помощью лестницы-палки, спасательной веревки, бензопилы и подручных средств рассекли лед для увеличения площади водного пространства. Также спасатели покормили лебедей кормом.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...