На Львівщині можна пройти безкоштовне ІФА-тестування: де та коли

logo


image

На Львівщині середня вартість ІФА-тестування становить 400 грн, однак у місті Дрогобич, що на Львівщині, його можна зробити безкоштовно. 

Як повідомили на сайті КНП Дрогобицької міської поліклініки, рішення прийняли 27 жовтня на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, щоб посилити діагности COVID-19 серед населення. 

На сайті повідомили, що кількість місць обмежена. Відтак щодня безкоштовне ІФА-тестування може пройти не більше 50 людей лише у будні дні з 8:00 по 10:00. Прийти у поліклініку потрібно натще. 

Відділення розташовані на трьох вулицях Дрогобича: 

вулиці Січових Стрільців, 22 (кабінет № 104);
вулиці Пилипа Орлика, 9 (кабінет № 4);
вулиці Шептицького, 7 (кабінет № 9).

Довідково. ІФА-тестування – це імуно-ферментний аналіз, за допомогою якого виявляють антитіла, які виробляються коли організм уражений вірусом. До того ж, методом ІФА-тестування визначають імуноглобуліни двох типів: M і G. Якщо виявляють M, то це говорить про гострий процес захворювання, якщо G — то людина перехворіла вірусом і виробилися антитіла до цього захворювання. 

Нагадаємо, щодня в Україні фіксують нові випадки захворюваності на коронавірус. Станом на 29 жовтня лабораторно підтвердили 70 417, за минулу добувиявили 7 342 випадки. Окрім високої температури, кашлю, слабкості, один із можливих симптомів є втрата нюху. Часто його він проявляється на перших етапах хвороби.