На Львівщині – надзвичайна пожежна небезпека

logo


10:05 6 травня 2018 р.

За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України, 6 та 7 травня на території Львівської області збережеться надзвичайна пожежна небезпека п’ятого класу.

Про це поінформували сьогодні, 6 травня, в Головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій України, де також розповіли: «6 травня на території області очікується мінлива хмарність без істотних опадів. Вітер – північно-східний, 9-14 метрів за секунду. Температура повітря вдень – 17-22º тепла».

«У зв’язку з утриманням переважно сухої погоди, Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає не провокувати пожежі у екосистемах та дотримуватися елементарних правил безпеки: не кидати в лісі палаючі недопалки, не розводити багаття в густих заростях, під низько звисаючими кронами дерев, поруч зі складами деревини, торфу, в безпосередній близькості від сільськогосподарських культур; не випалювати суху траву в полях і на лісових галявинах, не розводити багаття у вітряну погоду і залишати його без нагляду.  В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!», – поінформували також на сторінці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в інтернет-мережі «Facebook».