На Львівщині найнижча в Україні теплота згоряння природного газу

logo


image

Оператор ГТС України інформує про якість газу в регіонах України в березні 2021 року.

ОГТСУ здійснює лише транспортування природного газу, що заходить в систему магістральних газопроводів, та не має технічної можливості погіршувати або змінювати його якість.

Про це повідомило ТОВ «Оператор ГТС України» – природний монополіст, який забезпечує транспортування природного газу споживачам України та країн Європейського Союзу, пише Dailylviv.

Результати усіх аналізів фізико-хімічних показників у системі магістральних газопроводів Оператора ГТС України можна переглянути нижче, а також у розділі Якість газу на сайті компанії.

Середньозважена теплота згоряння природного газу, який подавався споживачам України в березні 2021 року, становить 8 214 ккал/м3 (при нормі стандарту 7 600 ккал/м3).

Оприлюднені паспорти включають: компонентний склад та інші фізико-хімічні показники, які характеризують калорійність та якість блакитного палива.

Опубліковані паспорти якості природного газу систематизовано за регіонами України із зазначенням об’єкту відбору проби та його прив’язки до магістрального трубопроводу.

Інформація надходить з 53 вимірювальних хіміко-аналітичних лабораторій, які розташовані в різних точках України на ключових вузлах газотранспортної системи та атестовані згідно з вимогами чинного законодавства.

Паспорти якості і теплота згоряння за областями:

Запроваджено річні тарифи на природний газ з 1 травня

“Львівгаз” оштрафовано на 75 мільйонів гривень за зловживання