На Львівщині не всі установи уклали нові угоди на постачання газу: яку нестимуть відповідальність

logo


image

До 1 грудня бюджетні установи Львівщини повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ “Газопостачальна компанія “Нафтогаз Трейдинг”, який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. 

Про це повідомили у Львівській ОДА. ​

За словами заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика, на сьогоднішній день низка бюджетних установ зволікають із підготовкою зазначених документів. Відтак, керівники цих закладів нестимуть персональну відповідальність, якщо до вказаного терміну угоди не будуть укладені.

“Таку діяльність можна розцінювати як службове недбальство або взагалі як злий умисел. Попереджаю керівників Львівської державної музичної школи №4, Львівського регіонального фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичний центру, Управління культури, спорту та гуманітарної політики Новороздільської міської ради, Національного лісотехнічного університету України, Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію “Журавно”, Дрогобицького міського центру соціальних служб, КНП “Новострілищанська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини” Бібрської міської ради, департаменту міського господарства Дрогобицької міської ради про персональну відповідальність за забезпечення безперебійного постачання природного газу ввірених установ та організацій” – наголосив Андрій Годик.

Нагадаємо, 25 жовтня була прийнята постанова Кабінету Міністрів України №1102, яка передбачала, що постачання природного газу бюджетним установам, закладам охорони здоров’я державної та комунальної власності, які не мають постачальника природного газу, буде здійснювати постачальник НАК “Нафтогаз України” за ціною 16,8 грн /куб. м.

Більше новин про опалювальний сезон на Львівщині

1 листопада Виконком Львівської мерії встановив нові тарифи на гарячу воду, опалення, його транспортування, виробництво та постачання. Зміни стосуються ЛМКП “Львівтеплоенерго” і ЛКП “Залізничнетеплоенерго”. Підняття тарифу також очікуються для бюджетних та інших споживачів.
З 20 жовтня у Львові призупиняється подача опалення до житлових будинків. Причина – підвищення температури повітря найближчими днями.
З понеділка, 11 жовтня у Львові розпочинається опалювальний сезон.