На Львівщині невідомі розрили могилу жінки

logo


Два тижні турківські правоохоронці з’ясовують, хто міг розрити могилу 46-річної місцевої мешканки. Весь цей час містом ходять різні чутки. Жінка, могилу якої розрили на турківському цвинтарі, померла раптово. Про це повідомляє “Львівська мануфактура новин”. 

За словами місцевих мешканців, в померлої були чоловік та двоє дітей. Померла вона раптово, на очах в чоловіка. Для родини це стало великим шоком.

Наступного ранку після похорону сусідка покійної Оксана побачила, що свіжа могила розрита. Гріб був закиданий кошиками з квітами, дерев’яними обрізками. На домовині відірвали дошку. Прикрас з покійної не вкрали. Жінка звернувся зі заявою до поліції. У цей же день могилу відновили.

“У Турці з’явилося багато слухів. Спочатку говорили, що могилу розрили з метою пограбування. Наче хотіли украсти перстень та ланцюжок, що були на жінці. Але це виявилося сріблом, то не взяли. Згодом подейкували, що у місто прибули сектанти, які на цвинтарі проводили свій  ритуал. Тоді ж почув, що це на емоціях міг зробити чоловік покійної. Він, бідний, до кінця не вірив, що жінки раптово не стало. Все надіявся, що, можливо, вона жива. А де тут правда – ніхто не знає”, – каже місцевий мешканець.

У прес-службі Національної поліції Львівщини кажуть, що за фактом наруги над могилою ведеться розслідування.

“Чутки ходять різні і їх багато, але наразі немає конкретних доказів, щоби офіційно заявити про одну з версій. Слідчі зараз працюють, шукають винуватців”, – зазначає начальник відділу зв’язків з громадскістю ГУ НП у Львівській області Світлана Добровольська.

Две недели турковскиеправоохранители выясняют, кто мог разрыть могилу 46-летней местной жительницы. Все это время по городу ходят разные слухи. Женщина, могилу которого разрыли на Турковском кладбище, умерла внезапно. Об этом сообщает “Львовская мануфактура новостей”. 

По словам местных жителей, у умершей были муж и двое детей. Умерла она внезапно, на глазах у мужа. Для семьи это стало большим шоком.

На следующее утро после похорон соседка покойной Оксана увидела, что свежая могила разрыта. Гроб был завален корзинами с цветами, деревянными обрезками. На гробе оторвали доску. Украшений с покойной не украли. Женщина обратился с заявлением в полицию. В этот же день могилу восстановили.

“В Турке появилось много слухов. Сначала говорили, что могилу разрыли с целью ограбления. Как будто хотели украсть кольцо и цепочку, которые были на женщине. Но это оказалось серебром, то не взяли. Впоследствии говорили, что в город прибыли сектанты, которые на кладбище проводили свой ритуал. Тогда же услышал, что это на эмоциях мог сделать муж покойной. Он, бедный, до конца не верил, что женщины внезапно не стало. Все надеялся, что, возможно, она жива. А где здесь правда – никто не знает”, – говорит местный житель.

В пресс-службе Национальной полиции Львовщины говорят, что по факту надругательства над могилой ведется расследование.

“Слухи ходят разные и их много, но пока нет конкретных доказательств, чтобы официально заявить об одной из версий. Следователи сейчас работают, ищут виновников”, – отмечает начальник отдела связей с общественностью ГУ НП во Львовской области Светлана Добровольская.