На Львівщині невідомі викинули рештки тварин

logo


Поблизу Нового Роздолу, невідомі викинули тонни тваринних решток. Про це повідомила у Facebook Христина Макар. Жінка також додала, що вже повідомила про тваринні відходи правоохоронців.

На місце сьогодні, 22 липня, виїжджали спеціалісти Держпродспоживслужби, екологи та правоохоронці. У області створили спеціальну комісію для з’ясування усіх обставин. Про це у коментарі Суспільному розповів перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ростислав Волошин.

“Це є рештки від великої рогатої худоби: кістки і шлунки. Зараз тривають моменти щодо вивезення і утилізації цих відходів. Після цього Держпродспоживслужба проведе дезінфікаційні заходи, щоб вбити можливих збудників хвороб, які могли там утворитися”, — розповів Ростислав Волошин.

На Львівщині невідомі викинули рештки тваринFacebook Христина Макар

На Львівщині невідомі викинули рештки тварин

Скільки саме решток виявили наразі не кажуть. Також невідомо скільки часу тому їх могли там залишити. За словами Ростислава Волошина, правоохоронці шукають людей, які могли скинути рештки тварин.

Раніше поблизу Нового Роздолу не фіксували подібних випадків. За словами Ростислава Волошина, поблизу міста немає підприємств, які займаються забоєм рогатої худоби. У Миколаєві є лише підприємство, яке займається забоєм свиней.

“Захоронення решток, згідно закону, можуть провести за гроші органів місцевого самоврядування або адміністрації. Якщо ж знайдуть причетних до незаконного вивезення відходів, їм загрожує штраф понад 100 тисяч гривень”, — сказав Ростислав Волошин.

На Львівщині невідомі викинули рештки тваринФото Христини Мазур

На Львівщині невідомі викинули рештки тварин

У пресслужбі поліції Львівщини повідомили, що на місці працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці вирішують питання правової кваліфікації інциденту.

Нагадаємо, на Львівщині рештки тварин утилізують два підприємства у Жовкві та Буську. Завод у Буську відкрили у червні 2021 року.

Читайте нас у Telegram: головні новини регіону