На Львівщині обрали старосту

logo
183671_na_lvivwini_obrali_starostu.jpeg


11:15 23 квітня 2018 р.

22 квітня відбулися перші вибори старости Чорноостівського старостинського округу Ходорівської об’єднаної територіальної громади Жидачівського району.

Про це повідомили сьогодні, 23 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Переможцем з-поміж чотирьох кандидатів стала Мар’яна Швець, 1981 року народження, самовисуванка, безпартійна, діловод Ходорівської міської ради, проживає в селі Бориничі. За переможницю проголосувало 458 виборців (49,8% від усіх, що взяли участь у голосуванні)».

«Явка на виборах старости склала 66,45% – участь у голосуванні взяли 919 виборців із 1382, які були включені в уточнений список виборців. На виборах старости голосували мешканці сіл Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани і Чорний Острів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Окрім того, минулої неділі, 22 квітня, у Самбірському районі відбулися проміжні вибори трьох депутатів Ралівської та одного депутата Бісковицької сільських рад. На цих виборах було зареєстровано чотирьох кандидатів у депутати сільських рад – по одному в кожному виборчому окрузі. І всі вони були обрані депутатами. Участь у голосуванні взяли 390 виборців із 699, включених в уточнений список виборців. Явка склала 55,8%», – розповіли також в облдержадміністрації.


А поділитися?