На Львівщині обурені станом місцевого цвинтаря (фото)

logo
153971_na_lvivwini_obureni_stanom_miscevogo_cvin.jpeg


Новини, 30.11.2017

30.11.2017, 09:46

кладбище, ЛисиничиНа Львівщині люди обурені станом цвинтаря в селі Лисиничі у Пустомитівському районі, яке перетворилося на сміттєзвалище. Про це повідомляється у групі “Варта 1”. 

Цвинтар в селі Лисиничі більше нагадує звалище сміття.

“Людоньки, з тим треба щось робити! Як брати гроші за місця – то сільрада перша. Могили наших рідних потопають у смітті, і нікому нема до того діла! Коли звертаєшся до голови – то тебе з матом випроваджують з кабінету! Люди бояться говорити, бо їм погрожують тим, що не виділять паї”, – написала автор у спільноті “Варта 1”.

На Львовщине люди возмущены состоянием кладбища в селе Лисиничи в Пустомытовском районе, которое превратилось в свалку. Об этом сообщается в группе “Варта 1”. 

Кладбище в селе Лисиничи больше напоминает свалку мусора.

“Люди добрые, с тем надо что-то делать! Как брать деньги за места – то сельсовет первый. Могилы наших родных утопают в мусоре, и никому нет до этого дела! Когда обращаешься к голове – то тебя с матом выпроваживают из кабинета! Люди боятся говорить, потому что им угрожают тем, что не выделят паи”, – написала автор в сообществе” Варта 1 “.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...